PULSE 19

foto-s van werk van Willem de Haan- uit de serie: Willem de Haan’s 5 Minute Moped Tour (2017)
PULSE 19 – Ernstig Geschikt! Editie 2017
van 2 t/m 30 sept.
Opening: zaterdag 2 september, vanaf 16.00 uur
Van Oldenbarneveldtstraat 92-A, Arnhem
Iedere zaterdag en zondag van 12.00 – 17.00 uur en op afspraak via info@omstand.nl
Studio Omstand presenteert elke maand PULSE; een kunst– en cultuurprogramma op 4 verschillende projectlocaties: Trafohuisje Nr.1, Paviljoen, Accuruimte en Turbinekamers.
Met:
– Pip Passchier (Willem de Kooning, Rotterdam)
– Willem de Haan (Artez Arnhem)
– Valentina Gal (Artez Arnhem)
– Emiel Zeno (HKU Utrecht)
– Thijs Jaeger (KABK, Den Haag)
– Babs Bleeker (HKU Utrecht)
– Lefki Mevissen (Rietveld, Amsterdam)
– Maud van Dijk (ArtEZ, Arnhem
– Sjors Bindels (ArtEZ, Arnhem)
Ernstig Geschikt! is een Best Graduates Tentoonstelling, te zien in september in de Turbinekamers, de Accuruimte, het Trafohuisje en in het Paviljoen. De scouts van Studio Omstand zijn dit jaar weer alle Nederlandse academies afgegaan om de eindexamens Fine Art te bezoeken, met als doel de beste Fine Art afstudeerders van 2017 te ontdekken. Van de in totaal 10 academies werden dit jaar negen talenten geselecteerd. Met genoegen wordt deze veelzijdige verzameling aan het grote publiek getoond bij Studio Omstand.
Scouts Ernstig Geschikt 2017: Joram Kraaijeveld, Mireille Tap, Rob Groot Zevert, Marcel Kronenburg, Lieven Hendriks, Carolina Agelink en Bram Kuypers.
Samenstelling tentoonstelling: Rob Groot Zevert en Lieven Hendriks.